Spark by Readdle

Ücretsiz verimlilik uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.7 MB
  • Version 1.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Readdle Inc.
App Store uygulamalarının en iyilerinden Spark by Readdle, e-postalarınızı hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

En iyi e-posta uygulamalarından biri olan Spark by Readlle, hızlı ve akıllı bir sistemle kullanıcılarına sunuluyor. Mesajlarınızın normal iletim süresinden çok daha hızlı bir şekilde gelen kutunuza aktarılmasını sağlayan bu uygulama, işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Kıvılcım, akıllı, güçlü gibi pek çok özelleştirilebilir özelliği bulunan bu uygulamayla, birkaç dakika da bütün işlerinizi halledebilirsiniz.

E-mailinizin kişisel olması durumunda akıllı gelen kutusu otomatik olarak algılar, bildirimlerini de özelleştirdiğiniz şekilde size sunar. E-postanıza gelen iletileri kaydırma özelliği ile anında okuyabilir, geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

Toplu işlem yapmak istiyorsanız da, dilediğiniz e-postalarla grup oluşturabilir, dilediğiniz kişilere toplu bir şekilde mesajınızı iletebilirsiniz.

Belirlemiş olduğunuz farklı bildirim sesleriyle de iletinizin önemli olup olmadığını anlayarak, reklam içerikli maillere bakmak zorunda da kalmazsınız.

Tek dokunuşla postalarınızı okuyun, arşivleyin ya da silin! Kullanımı oldukça kolay olan Spark by Readdle uygulaması hızlı cevap verme olanağı da sunar.

Bu uygulama ile kendinize bir imza oluşturabilir, maillerinizi imzanızla gönderebilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz e-postalar tarafından bildirim de almayabilirsiniz.

Pek çok özelliğe sahip Spark by Readdle uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin, bu özelliklerden sizle yararlanın!

Spark by Readdle indir